Telefon No : +90 (374) 210 50 20
Mail Adres : info@alfakalip.com.tr
EN | TR

Hakkımızda

Alfa Kalıp sac parça kalıpçılığı, sac parça tasarımı konusunda, uzmanlığıyla öncelikle beyaz eşya,yan sanayi ve talaşlı imalat sanayiinde kullanılan metal parça ve ekipmanların imalatında hizmet vermektedir.

01.06.2011 tarihinde kurulmuş, 04.01.2018 tarihinde Bolu Organize Sanayisine taşınmış olup, kurumsal yapıya sahip bir şirkettir. Alfa Kalıp Firması, sac kalıpları imalatı ve kalıp parçalarının üretimi alanlarında faaliyet göstermektedir. Hizmetlerini üst düzey kalite, minimum maliyet, minimum fire ve maksimum hızda üretimi mümkün kılan en kısa sürede sunmayı kendine ilke edinmiştir. Her geçen gün gelişen teknoloji ile beraber Ar-Ge ve şirket içi eğitime verdiğimiz önem sayesinde, oluşan ve gelişen, gerek yurtiçi ve gerek yurtdışı müşteri portföyümüze ağırlıklı olarak başta beyaz eşya ve metal sektörü olmak üzere çalışmalarına hızla devam etmektedir.

Müşteri ihtiyaçları üzerine odaklanmış, kendini sac ve metal şekillendirme kalıpları, sac baskı ve montaj ürünleri, sac ve plastik parça tasarımları konusunda lider bir üretici ve çözüm ortağı olmayı hedef edinmiş global ve aktif bir firmadır.

Modern ve teknolojik tesislerimizde; üretimin, etkinliğin ve kalitenin maksimize edilmesi için en modern ve teknolojik makina ve ekipmanları kullanılmaktadır.

Ana sanayi firmaları ile işbirliği içerisinde çalışarak oldukça rekabetçi, hızlı gelişen piyasa içerisinde kendine sağlam ve güvenilir bir yer edinmiştir.

Beyaz eşya ve otomotiv sektörü için; analiz alt yapılı kalıp tasarım, metal işleme ve şekillendirme, sac ve plastik parça tasarımını ve ayrıca mühendisliğini yürüten Alfa Kalıp, basit parçalardan komplike montajlara kadar sac metal ve montaj konusunda tek adımlık çözümler sunmaktadır.

Firmamızın gücü, başarılı kalıp ve makine tasarımı, sac ve plastik parça tasarımı, sac kalıpları, makinaları üretimi ve süreç gelişiminde saklıdır. Bu unsur, müşterilerimizin global piyasada rekabet etmesine yardımcı olmaktadır.

BİZE ULAŞIN
  • Adres: Alfa Kalıp San. Tic. Ltd. Sti. Adres No : 4092409103 Susuzkınık Köyü , Susuzkınık OSB Mevkii 2.Cadde No : 20
  • Telefon No : +90 (374) 210 50 20
  • Fax No : +90 (374) 210 50 21
  • Mail Adres : info@alfakalip.com.tr