Telefon No : +90 (374) 210 50 20
Mail Adres : info@alfakalip.com.tr
EN | TR

Şirket Profili

Başta beyaz eşya ve diğer sac parça üreten sektörler olmak üzere, kendi alanında bulunan tüm sektörlere hizmet vermektedir. CNC dik işleme tezgahları, tel erezyon tezgahları, taşlama tezgahları, radyal matkap makinelerimiz ve parça tasarım, parça analiz ile her zaman projelerin çözümünde yardımcı olmaya devam etmektedir.
Alfa Kalıp Sanayi, son teknolojileri yakından takip ederek müşteri memnuniyeti esaslı ve kaliteli üretim anlayışı ile farklılığını ortaya koymaktadır. Bu farklılığın beraberinde getirdiği sorumluluk bilinciyle her zaman mükemmeli hedefleyen teknik ekibi, yüksek performans hız ve esnekliğe sahip üretimi ile birleşerek memnun müşteri ağını sürekli genişletmek hedefindedir. Kalıp tasarım ve üretimi, sac parça tasarımı, sac parça analizi konusunda uzmanlaşan teknik bölümümüz 2D ve 3D program desteği ile ana sanayilerin endüstriyel tasarımlarına destek vermektedir. Hedef, maliyetlere ve tasarım değişikliklerine uyumlu kalıplar yapmaktır. Türk sanayiindeki hızlı gelişme; Alfa Kalıp Firmasını metal sektöründeki bilgi ve deneyimini teknoloji ile birleştirerek saç şekillendirme, sac parça tasarımı ve kalıpçılık alanlarında da faaliyet gösteren, yeniliklere sağlıklı tepkiler verebilen bir şirket haline getirmiştir. Dünya ile rekabetin kalite, hız ve fiyattan geçtiğini bilen Alfa Kalıp Firması, zamanı maksimum verimlilikle kullanarak, kaliteden ödün vermeden fiyatları minimum düzeye indirmeyi başarmıştır. Hızla büyümekte olan Alfa Kalıp, kurumsallaşma içinde çalışmalarını bünyesinde kattığı yeni profesyonel elemanlarla ve kurduğu sistemlerle devam etmektedir.
Biz, siz müşterilerimizin de beğenisini kazanmış bir firma olarak, inandık ki mutluluğunuzu arttırmanın yolu müşterilerimizin memnuniyetini ve bize olan güvenini arttırmaktan geçmektedir.
 
BİZE ULAŞIN
  • Adres: Alfa Kalıp San. Tic. Ltd. Sti. Adres No : 4092409103 Susuzkınık Köyü , Susuzkınık OSB Mevkii 2.Cadde No : 20
  • Telefon No : +90 (374) 210 50 20
  • Fax No : +90 (374) 210 50 21
  • Mail Adres : info@alfakalip.com.tr